Nic se neděje náhodou ani to, že nyní máte před sebou eknihu

Vaše skutečné JÁ

Co Vám tento eBook přinese

Nejdůležitější vztah, ve kterém bychom měli mít jasno, je vztah sám se sebou. Díky této knize sami objevíte vaše skutečné já, které je lepší, než byste čekali.

Umíte odpovědět na otázku: “Kdo jste, kam se chcete v životě dostat a proč je to pro vás důležité?”

Najděte svůj potenciál věci měnit, ovlivňovat a propojovat tak, jak chcete a potřebujete! Tato kniha vám otevře oči. Navážete lepší vztah se sebou, proto se zlepší i vztahy okolo vás.

• Najdete odpověď na otázku:

“Kde se v životě nyní nacházíte?” Dokud nevíte, kde jste a nemáte správnou mapu, nevíte ani, kam kráčíte.

• Osvojíte si tři zákonitosti úspěchu

Tři neměnné a 􏰆spolehlivé zákonitosti, na kterých závisí váš úspěch. Nebudeme mluvit o síle přitažlivosti a pozitivním myšlení. Řeč bude o tom, co je naším “motorem” a jak se o něj starat, aby nám dlouho a dobře sloužil.

• Lépe poznáte sami sebe

Ujasníte si, jak nyní vidíte sami sebe a proč. Nakolik se cítíte svobodní a nakolik vyjadřujete svoji svobodu navenek. Jaký je rozdíl mezi závislotí, nezávislostí a vzájemností.

• Objevíte své skutečné priority

Určíte si, co v životě chcete, čeho toužíte dosáhnout, co ještě chcete v životě vykonat, zažít a vytvořit. Stanovíte si svoje vlastní životní priority. Aby váš život nepohltily věci a aktivity, které nevedou k tomu, po čem toužíte.

• Naučíte se v rozmanitosti najít synergii

Jak dobře žít v pestré síti často složitých vztahů. Mezilidské vztahy jsou jednou z nepestřejších a současně nejproblematičtějších oblastí vůbec. Dozvíte se, jak zvládnout vést sám sebe a jak vést následně i druhé.

• Najdete energii i čas na důležité věci

Budete umět správně naplánovat dosažení svých cílů. Objevíte, co je pro vás to podstatné a jak dát takovým vztahům, činnostem, věcem přednost. Snadno rozpoznáte, co se jen tváří jako důležité a ve skutečnosti důležité být nemusí.

Většina knih o navazování a budování vztahů je zaměřená jen na komunikační techniky a okrajově na podporu sebevědomí čtenáře. Z vlastní zkušenosti vím, že dobré konverzační techniky a kuráž jsou důležité, ale samy o sobě prostě nestačí.

Ve vztazích nejde totiž jen o to „co děláme“, ale v první řadě o to „na čem stavíme“. Kdo opravdu jsme, proč věci děláme, nakolik známe sami sebe a svoje skutečné hluboké motivy. Tato kniha vám pomůže odhalit vaše skutečné JÁ, vaše skutečná přání (ne ty, které vám někdo poradil) a cestu k nim.

Proč bychom měli žít v souladu sami se sebou
a pevnými zákonitostmi?

Dnešní svět se rychle mění. Jsme ovlivněni výchovou, kulturou, médii, společností, trendy, vědou,... Zákonitosti jsou neměnné, univerzální a nadčasové. Řešení veškerých našich problémů stojí na stejných zákonitostech. Pokud chceme v životě něčeho dosáhnout řiďme se přirozenými zákony, které jsou prověřené celou historií lidstva, platí a fungují stále. Výsledky, kterých chceme dosáhnout, jim totiž podléhají. To, jak budeme jednotlivé zákonitosti používat, je na jedinečnosti každého z nás. Ovšem náš úspěch se vždy odvíjí od toho, zda jednáme v souladu s těmito zákonitostmi.

"Hodně lidí by se leklo, kdyby v zrcadle místo své tváře spatřili svůj charakter.“

(neznámý autor)

I já jsem se zhrozila, když jsem uviděla své staré já. A nebylo snadné si to přiznat. Chtěla jsem žít lépe, potřebovala jsem se proto sladit s životními zákonitostmi. Bylo to velké zábavné dobrodružství a nyní se těším ze svého opravdového "nového" já.
Žijeme jen jednou. Pojďme se společně podívat na to, kým jsme a jak ze sebe dostat to nejlepší pro nás, pro naše nejbližší, pro všechny!

Koupit teď

Přečtěte si hned teď ukázku z jedné kapitoly

Rádi byste nejprve nahlédli do knihy? Není nic jednoduššího.

Nahlédni do eknihy

Přečtěte si několik ukázek -  "Jak je to s tou svobodou" nebo "Na co bychom si měli dát pozor". Také si ráda přečtu kousek z knihy, kterou se chystám koupit.

"Když si vybírám nějaký kurz, vždy mě zajímá, kdo za ním stojí. Olga je skvělý člověk, který mě v mnohém inspiroval. Proto jsem se rozhodla ji za Vás vyzpovídat, abyste ji mohli poznat blíž. To, co Olga učí, mě posunulo v mém podnikání i ve vztazích."

Michaela Soukupová, Hubneme krok za krokem

Kniha Vaše skutečné JÁ

Znáte své skutečné já? Jak byste ho charakterizovali? Kým jste?

V životě totiž nejde jen o to, co děláme a jak to děláme, ale především o to, proč to děláme a na čem stavíme - kým jsme. Jak moc můžeme věřit svému dosavadnímu chápání světa, vztahů, sebe samých...

KOUPIT TEĎ

Mnoho lidí odpovídá: "Jsem otec. Jsem manažer. Jsem takový normální slušný člověk." To je sice fajn, ale neříká to moc o tom "kdo jste". Být otec nebo manažer, to jsou vaše role, které jste na sebe vzali. A kolik znáte "takových normálních slušných lidí"? Jací doopravdy ti "normální slušní lidé" jsou?
Jste odhodlaní, plní optimismu, energie a jdete za svými cíli? Jsou to ty správné cíle? Jak poznáte, které cíle jsou ty správné, která rozhodnutí ve vašem životě jsou ta podstatná?
Mnoho lidí žije ve zmatku, často od nich slyšíte, že nemají dost času. Přesně znáte jména těch, kteří je štvou a víte i proč je štvou. Mnoho lidí si potrpí na svou nezávislost i svobodu, a přitom nevydrží ani den bez chytrého telefonu. Kolik lidí vám něco slíbilo a své sliby nedodrželo?

Proč se to děje? Protože obecně nežijeme v souladu s naším skutečným já, neřídíme se základními neměnnými principy, které přitom platí v našem životě stejně jako gravitace. Nebudeme mluvit o pozitivním myšlení a zákonu přitažlivosti, ale o principech, které platí dnes ve vašem každodenním životě (stejně jako zákon přitažlivosti), platily například i za druhé světové války (pomáhaly lidem přežít a pomáhat si) a budou platit, ať děláte, co děláte. I když zažíváte neúspěchy, vždy vám pomohou se zvednout, najít správný směr a jít dál.